Wykorzystujemy technologię plików cookies zgodnie z regulaminem.

zamknij

Zestaw ziół na serce - Ekologiczne Mieszanki Ziołowe

Organis
89,00 zł Brutto

lub zamów telefonicznie 579 154 860


Kup teraz i zapłać w ciągu 21 dni
  Szybka wysyłka

Paczka u Ciebie w 24 godziny

  Wysoka jakość

Produkty wybrane przez dietetyka

  Wielkie zniżki

W wybranych produktach

  Wysyłka za darmo

Przy zakupach od 300 zł

Zestaw ziół na serce – SATTA, KORO i GŁÓG

-Organiczny           

- Serce               

- Nadciśnienie

GŁÓG - Suszony w temperaturze do 40°C. Mielone owoce głogu pochodzące z ekologicznej uprawy - szklane opakowanie

GŁÓG WZMACNIA SERCE I UKŁAD KRWIONOŚNY

Głóg obfituje w błonnik, kwasy fenolowe, garbniki oraz olejki eteryczne. Roślina ta zawiera witaminy – witamina A, witaminy z grupy B (m in. witamina B3) i witamina C i E oraz minerały – kobalt, krzem, mangan, potas, wapń i żelazo.

Stosowanie Głóg najlepiej stosować 2 razy dziennie. Nabrać na łyżeczkę połowę jej objętości i popić dużą ilością wody na początku posiłku. Dodatkowo bardzo ważne jest by regularnie i mocno nawadniać organizm.
Składniki 100% mielone owoce głogu suszone w temp. do 40°C
Waga netto 150g (netto)

SATTA - Organiczna Mieszanka Ziołowa Na Ciśnienie

Organiczna Mieszanka Ziołowa SATTA:

  • Jemioła i głóg mają korzystny wpływ na pracę serca.
  • Perz i skrzyp polny pomagają zwiększać usuwanie wody przez nerki.
  • Melisa ma kojący wpływ na układ nerwowy.
  • Ruta zwyczajna oraz rozmaryn również wpływają tonizująco na serce.
Działanie Pomocnicze Ziół Jemioła i głóg mają korzystny wpływ na pracę serca. Perz i skrzyp polny pomagają zwiększać usuwanie wody przez nerki. Melisa ma kojący wpływ na układ nerwowy. Ruta zwyczajna oraz rozmaryn również wpływają tonizująco na serce.
Stosowanie produkt należy dokładnie wymieszać - 1 łyżkę stołową ziół należy zalać 1 szklanką wrzątku i gotować na małym ogniu 30 sekund; pozostawić pod przykryciem na 10 min., odcedzić. Stosować 2 razy dziennie po 1 szklance naparu 30 min. przed lub 2 godziny po posiłku
Składniki ziele skrzypu polnego, ziele ruty zwyczajnej, ziele jemioły pospolitej, liść melisy lekarskiej, kłącze perzu, kwiat głogu, liść rozmarynu
Waga netto  100g
Uwagi Składniki mieszanki zostały dobrane pod kątem ich działania i wzajemnego wspierania się. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Zioła należy przechowywać w zamkniętych opakowaniach (najlepiej szklanych), chroniąc przed światłem, wilgocią i wpływem obcych zapachów i poza zasięgiem dzieci.  Zamieszczone opisy produktów mają charakter tylko i wyłącznie informacyjny. Nie zastępują konsultacji z lekarzem i nie mogą być podstawą do stosowania jakichkolwiek wyrobów medycznych, środków farmaceutycznych czy form terapii. Wszelkie decyzje w w/w kwestii należy konsultować z lekarzem.

Koro - Organiczna Mieszanka Ziołowa skutecznie wspierająca pracę serca

Organiczna Mieszanka Ziołowa KORO

Działanie Pomocnicze Jemioła i głóg mają korzystny, tonizujący wpływ na pracę serca. Są pomocne przy prawidłowym krążeniu krwi, wpływają rozkurczowo na naczynie wieńcowe serca. Serdecznik wspomaga pracę mięśnia sercowego. Również miłorząb japoński przyczynia się do prawidłowego krążenia i dotlenienia krwi. Dzika róża to naturalne źródło witaminy C oraz witamin z grupy A, B, E, K które wpływają korzystnie na organizm.
Stosowanie 1 łyżkę mieszanki zalać szklanką gorącej wody i zaparzać pod przykryciem 15 min, stosować 2-3 razy dziennie godzinę po jedzeniu
Składniki kwiat głogu, miłorząb japoński, krwawnik, serdecznik, kłącze imbiru, jemioła, owoc dzikiej róży
Waga netto 100g
Uwagi Składniki mieszanki zostały dobrane pod kątem ich działania i wzajemnego wspierania się. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Zioła należy przechowywać w zamkniętych opakowaniach (najlepiej szklanych), chroniąc przed światłem, wilgocią i wpływem obcych zapachów i poza zasięgiem dzieci. Zamieszczone opisy produktów mają charakter tylko i wyłącznie informacyjny. Nie zastępują konsultacji z lekarzem i nie mogą być podstawą do stosowania jakichkolwiek wyrobów medycznych, środków farmaceutycznych czy form terapii. Wszelkie decyzje w w/w kwestii należy konsultować z lekarzem.

Kopiowanie oraz rozpowszechnianie treści serwisu (opisy, zdjęcia, grafiki, tabele, materiały graficzne i inne dane) jest zabronione. Podstawa prawna: ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)