Wykorzystujemy technologię plików cookies zgodnie z regulaminem.

zamknij

NA CIŚNIENIE 100g | SATTA - Naturalna Mieszanka Ziołowa

Organis
38,90 zł Brutto

lub zamów telefonicznie 579 154 860


Kup teraz i zapłać w ciągu 21 dni
  Szybka wysyłka

Paczka u Ciebie w 24 godziny

  Wysoka jakość

Produkty wybrane przez dietetyka

  Wielkie zniżki

W wybranych produktach

  Wysyłka za darmo

Przy zakupach od 300 zł

Skuteczna Naturalna Mieszanka. Wspomóż CIŚNIENIE!

  • Jemioła i głóg mają korzystny wpływ na pracę serca.
  • Perz i skrzyp polny pomagają zwiększać usuwanie wody przez nerki.
  • Melisa ma kojący wpływ na układ nerwowy.
  • Ruta zwyczajna oraz rozmaryn również wpływają tonizująco na serce.
Działanie Pomocnicze Ziół

Jemioła i głóg mają korzystny wpływ na pracę serca. Perz i skrzyp polny pomagają zwiększać usuwanie wody przez nerki. Melisa ma kojący wpływ na układ nerwowy. Ruta zwyczajna oraz rozmaryn również wpływają tonizująco na serce.

Stosowanie 1 płaską łyżkę stołową (3 g) ziół należy zalać 1 szklanką wrzątku i gotować na małym ogniu 30 sekund; pozostawić pod przykryciem na 10 min., dobrze wymieszać i odcedzić. Pić 2 wywary dziennie 30 min. przed lub 2 godziny po posiłku.
Składniki

ziele skrzypu polnego ( Equisetum arvense), ziele ruty zwyczajnej (Ruta graveolens), ziele jemioły pospolitej (Viscum album), liść melisy lekarskiej (Melissa officinalis), kłącze perzu (Elymus repens), kwiat głogu (Crataegus oxyacantha), liść rozmarynu (Rosmarinus officinalis)

Waga netto  100g
Uwagi Składniki mieszanki zostały dobrane pod kątem ich działania i wzajemnego wspierania się. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Zioła należy przechowywać w zamkniętych opakowaniach, chroniąc przed światłem, wilgocią i wpływem obcych zapachów, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Zamieszczone opisy produktów mają charakter tylko i wyłącznie informacyjny. Nie zastępują konsultacji z lekarzem i nie mogą być podstawą do stosowania jakichkolwiek wyrobów medycznych, środków farmaceutycznych czy form terapii. Wszelkie decyzje w w/w kwestii należy konsultować z lekarzem.


Szerokie działanie pomocnicze: wspomagające organizm w procesach obniżających ciśnienie krwi, rozszerzających naczynia krwionośne, przeciwskurczowych. Ceniona głównie za:

  • Działanie wspomagające prawidłowe funkcjonowanie ciała
  • Naturalne składniki

Nadciśnienie jest terminem medycznym wysokiego ciśnienia krwi. Jest ono niebezpieczne, ponieważ powoduje, że serce działa zbyt ciężko i przyczynia się do miażdżycy (stwardnienia tętnic), oprócz zwiększania ryzyka chorób serca i udaru mózgu. Nadciśnienie może również prowadzić do innych chorób, takich jak zastoinowa niewydolność serca, choroby nerek i ślepota. Konwencjonalne leki przeciw nadciśnieniowe są zwykle związane z wieloma działaniami niepożądanymi. Około 75 do 80% światowej populacji używa leków ziołowych, głównie w krajach rozwijających się, do podstawowej opieki zdrowotnej ze względu na ich lepszą akceptację dla organizmu ludzkiego i mniejsze skutki uboczne. W ostatnich trzech dekadach wiele wspólnych wysiłków zostało skierowanych na badania lokalnych roślin z hipotensyjnymi i przeciw nadciśnieniowymi wartościami terapeutycznymi. Hipotensyjne i przeciw nadciśnieniowe działanie niektórych z tych roślin leczniczych zostało zatwierdzone, a inne obalone. Normalne ciśnienie krwi wynosi 120 / 80 mm słupa rtęci (mmHg), zaś nadciśnienie jest wyższe niż 130 / 80 mmHg. Przyczyny wysokiego ciśnienia krwi obejmują stres, ale może się ono zdarzyć samoistnie lub może być spowodowane stanem przewlekłym, takim jak choroba nerek. Nieleczone nadciśnienie może prowadzić do zawału serca, udaru mózgu i innych problemów. Czynniki związane ze stylem życia są najlepszym sposobem radzenia sobie z wysokim ciśnieniem krwi.

Kopiowanie oraz rozpowszechnianie treści serwisu (opisy, zdjęcia, grafiki, tabele, materiały graficzne i inne dane) jest zabronione. Podstawa prawna: ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)