Wykorzystujemy technologię plików cookies zgodnie z regulaminem.

zamknij

DOBRY CUKIER 100g - Naturalna Mieszanka Ziołowa

Organis
37,90 zł Brutto

lub zamów telefonicznie 579 154 860


Kup teraz i zapłać w ciągu 21 dni
  Szybka wysyłka

Paczka u Ciebie w 24 godziny

  Wysoka jakość

Produkty wybrane przez dietetyka

  Wielkie zniżki

W wybranych produktach

  Wysyłka za darmo

Przy zakupach od 300 zł

Naturalna Mieszanka Ziół SUKARI | DOBRY CUKIER

Działanie Pomocnicze Ziół Phaseolus vulgaris L. pozytywnie wpływa na pracę nerek, razem z liśćmi morwy wspomagają pracę trzustkico prowadzi do obniżenia cukru we krwi.Podobnie Vaccinium myrtillus L. jest pomocna przy odpowiedniej pracy trzustki i regulowaniu poziomu glukozy.Urtica dioica L. i Salvia L. wspierają usuwanie toksyn i stanów zapalnych. Zawarta w Taraxacum officinale inulina wpływa korzystnie na florę jelit.
Stosowanie produkt należy dokładnie wymieszać - 2 łyżki stołowe ziół zalać 2 szklankami wrzątku i gotować na wolnym ogniu przez 2 minuty, pozostawić pod przykryciem na 10 minut, odcedzić; przygotowany wywar pić w 2 porcjach po 1 szklance między posiłkami.
Składniki ziele rutwicy lekarskiej, strąki fasoli, liść borówki czernicy, liść pokrzywy, ziele szałwii lekarskiej, korzeń mniszka lekarskiego, liść morwy białej
Waga netto 100g (netto)

Ceniona głównie za:

  • Szerokie działanie pomocnicze
  • Naturalny skład
  • Dobrze dobrane składniki

Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. 

Zioła należy przechowywać w zamkniętych opakowaniach, chroniąc przed światłem, wilgocią i wpływem obcych zapachów i poza zasięgiem dzieci.  Zamieszczone opisy produktów mają charakter tylko i wyłącznie informacyjny. Nie zastępują konsultacji z lekarzem i nie mogą być podstawą do stosowania jakichkolwiek wyrobów medycznych, środków farmaceutycznych czy form terapii. Wszelkie decyzje w w/w kwestii należy konsultować z lekarzem.

Kopiowanie oraz rozpowszechnianie treści serwisu (opisy, zdjęcia, grafiki, tabele, materiały graficzne i inne dane) jest zabronione. Podstawa prawna: ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)