Wykorzystujemy technologię plików cookies zgodnie z regulaminem.

zamknij

ALLY | CIAŁO BEZ ALERGII 100g - Naturalna Mieszanka Ziołowa

Organis
37,90 zł Brutto

lub zamów telefonicznie 579 154 860


Kup teraz i zapłać w ciągu 21 dni
  Szybka wysyłka

Paczka u Ciebie w 24 godziny

  Wysoka jakość

Produkty wybrane przez dietetyka

  Wielkie zniżki

W wybranych produktach

  Wysyłka za darmo

Przy zakupach od 300 zł

Skuteczna Mieszanka Ziół ALLY | CIAŁO BEZ ALERGII. POMÓŻ SOBIE!

Stosowanie

1 łyżkę stołową ziół (2g) zalać 1 szklanką wrzątku i zaparzać pod przykryciem na 20 minut; dokładnie wymieszać i odcedzić. Pić 2 – 3 napary dziennie 30 min przed lub 2 godziny po posiłku.

Składniki

ziele rdestu ptasiego (Polygonum aviculare), ziele nawłoci pospolitej (Solidago virgaurea), ziele fiołka trójbarwnego (Viola tricolor), korzeń mniszka lekarskiego (Taraxacum officinale), liść pokrzywy (Urtica dioica), kwiat rumianku (Matricaria chamomilla), ziele drapacza lekarskiego (Cnicus benedictus).

Waga netto 100g (netto)

100 °C

20 minut

3 łyżki

przed posiłkiem

Ceniona głównie za:

  • Szerokie działanie pomocnicze: rozrzedzające śluz i ułatwiające jego wydalanie, przeciwzapalne, dezynfekujące i ściągające
  • Działanie wspomagające ciało
  • Naturalne składniki

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat mieszanki, zadzwoń:

507 653 704

Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Zioła należy przechowywać w zamkniętych opakowaniach (najlepiej szklanych), chroniąc przed światłem, wilgocią i wpływem obcych zapachów i poza zasięgiem dzieci. Zamieszczone opisy produktów mają charakter tylko i wyłącznie informacyjny. Nie zastępują konsultacji z lekarzem i nie mogą być podstawą do stosowania jakichkolwiek wyrobów medycznych, środków farmaceutycznych czy form terapii. Wszelkie decyzje w w/w kwestii należy konsultować z lekarzem.