Wykorzystujemy technologię plików cookies zgodnie z regulaminem.

zamknij
  • -10%

Zestaw Świąteczny Olejków Pomarańcza i Lawenda

Sekret aromaterapii to kuracja na poziomie fizycznym i psychicznym co wpłwa zbawiennie na nasz organizm. Stosowanie aromaterapii wielokrotnie udowodniło swoją niezwykła moc uzdrawiającą organizm. Dlatego dzis chcemy przedstawić niezwykłe zestawy naturalnych olejków eterycznych, które w 100% pochodzą z procesu destylacji najwartościowszych roślin.

Zniżka 10%
128,90 zł
116,01 zł Brutto

lub zamów telefonicznie 579 154 860


Kup teraz i zapłać w ciągu 21 dni
  Szybka wysyłka

Paczka u Ciebie w 24 godziny

  Wysoka jakość

Produkty wybrane przez dietetyka

  Wielkie zniżki

W wybranych produktach

  Wysyłka za darmo

Przy zakupach od 300 zł

ZESTAW OLEJKÓW ETERYCZNYCH POMARAŃCZY I LAWENDY

Zestaw naturalnych olejków eterycznych Pomarańczy i Lawendy to idealne połączenie, które zadba o nasze emocje i zdrowie fizyczne.

Olejek eteryczny lawendy, określanej mianem "królowej olejków" wspiera procesy odpowiedzialne za emocje. Lawenda pobudza wydzielanie serotoniny, czyli "hormonu szczęścia", ponadto wpływa na kondycję mózgu i stymuluje pamięć.

Zawarty w lawendzie linalol silnie zwalcza drobnoustroje wywołujące w naszym organizmie procesy chorobotwórcze. Oddziałuje na: Candida albicans, Escherichia coli oraz Staphylococcus. Linalol wykazuje także działanie antydepresyjne, przeciwlękowe, przeciwbólowe i uspokajające.

Olejek eteryczny lawendy charakteryzuje działanie antyseptyczne i bakteriobójcze. Lawenda idealnie reguluje poziom flory bakteryjnej naszego organizmu, przeciwdziała bólom brzucha, wspomaga produkcję soków trawiennych i zbawiennie wpływa na perystaltykę jelit.

Doskonałym uzupełnieniem aromaterapii olejkiem lawendy jest stosowanie olejku pomarańczy.

Olejek pomarańczowy z kolei zadba o zdrowie naszego serca, układu krążenia i nerwy.

Olejek pomarańczowy wykazuje działanie przeciwskurczowe, wspiera produkcję krwi i reguluje skurcze serca występujące na tle nerwowym. Stąd też wykorzystywany jest przy leczeniu depresji, stanów lękowych i redukcji napięć.

Olejek pomarańczowy działa uspokajająco, pomaga w zasypianiu i poprawia nastrój. Posiada także właściwości wspierające nasz układ odpornościowy, dlatego doskonale sprawdzi się w sezonie grypowym.

Olejek pomarańczy wykazuje także działanie antyseptyczne, przeciwgrzybiczne i dezynfekujące.

Takie połączenie olejków to gwarancja ochrony naszego zdrowia psychicznego, układu krwionośnego i pokarmowego, a ponadto udowodnione działanie antyseptyczne i bakteriobójcze.

Olejek lawendy i olejek pomarańczy pięknie pachną i z pewnością sprawdzą się w domowe aromaterapii.