Wykorzystujemy technologię plików cookies zgodnie z regulaminem.

zamknij
  • -10%

Zestaw Świąteczny Olejków Niaouli i Lawendy

Sekret aromaterapii to kuracja na poziomie fizycznym i psychicznym co wpływa zbawiennie na nasz organizm. Stosowanie aromaterapii wielokrotnie udowodniło swoją niezwykła moc uzdrawiającą organizm. Dlatego dziś chcemy przedstawić niezwykłe zestawy naturalnych olejków eterycznych, które w 100% pochodzą z procesu destylacji najwartościowszych roślin.

Zniżka 10%
138,00 zł
124,20 zł Brutto

lub zamów telefonicznie 579 154 860


Kup teraz i zapłać w ciągu 21 dni
  Szybka wysyłka

Paczka u Ciebie w 24 godziny

  Wysoka jakość

Produkty wybrane przez dietetyka

  Wielkie zniżki

W wybranych produktach

  Wysyłka za darmo

Przy zakupach od 300 zł

ZESTAW OLEJKÓW ETERYCZNYCH NIAOULI I LAWENDY

Zestaw naturalnych olejków niaouli i lawendy to połączenie, które sprawdzi się idealnie w przypadku osób, który zależy na zdrowiu psychicznym i walce z zatruciami pokarmowymi wywoływanymi przez drobnoustroje, mierzących się z infekcjami układu moczowego oraz problemami skórnymi wywoływanymi trądzikiem.

Olejek eteryczny lawendy, określanej mianem "królowej olejków" wspiera procesy odpowiedzialne za emocje. Lawenda pobudza wydzielanie serotoniny, czyli "hormonu szczęścia", ponadto wpływa na kondycję mózgu i stymuluje pamięć.

Zawarty w lawendzie linalol silnie zwalcza drobnoustroje wywołujące w naszym organizmie procesy chorobotwórcze. Oddziałuje na: Candida albicans, Escherichia coli oraz Staphylococcus. Linalol wykazuje także działanie antydepresyjne, przeciwlękowe, przeciwbólowe i uspokajające.

Olejek eteryczny lawendy charakteryzuje działanie antyseptyczne i bakteriobójcze. Lawenda idealnie reguluje poziom flory bakteryjnej naszego organizmu, przeciwdziała bólom brzucha, wspomaga produkcję soków trawiennych i zbawiennie wpływa na perystaltykę jelit.

Z kolei olejek eteryczny nauouli rozwiąże problemy spowodowane stanem zapalnym dróg moczowych. A ponadto zniweluje objawy podagry, kamieni nerkowych i zbawiennie wpłynie na zatrucia pokarmowe spowodowane drobnoustrojami.

Niaouli ma działanie rozkurczowe szczególnie w przypadku bóli kostnych, stawowych i mięśniowych.

Niaouli sprawdzi się także w nawracającym zapaleniu zatok i walce z cerą trądzikową.