Wykorzystujemy technologię plików cookies zgodnie z regulaminem.

zamknij
  • -10%

Zestaw Świąteczny Olejków Drzewa Różanego i Lawendy

Sekret aromaterapii to kuracja na poziomie fizycznym i psychicznym co wpływa zbawiennie na nasz organizm. Stosowanie aromaterapii wielokrotnie udowodniło swoją niezwykła moc uzdrawiającą organizm. Dlatego dziś chcemy przedstawić niezwykłe zestawy naturalnych olejków eterycznych, które w 100% pochodzą z procesu destylacji najwartościowszych roślin.

Zniżka 10%
168,99 zł
152,09 zł Brutto

lub zamów telefonicznie 579 154 860


Kup teraz i zapłać w ciągu 21 dni
  Szybka wysyłka

Paczka u Ciebie w 24 godziny

  Wysoka jakość

Produkty wybrane przez dietetyka

  Wielkie zniżki

W wybranych produktach

  Wysyłka za darmo

Przy zakupach od 300 zł

ZESTAW OLEJKÓW ETERYCZNYCH DRZEWA RÓŻANEGO I LAWENDY

Zestaw naturalnych olejków drzewa różanego i lawendy szczególnie rekomendowany jest osobom, które chcą zadbać o zdrową, jędrną oraz zawsze młodo wyglądającą skórę. Ponadto jest to zestawy dla wszystkich tych, którzy cenią sobie zdrowie psychiczne i zmagają się z problemami układu pokarmowego.

Olejek eteryczny drzewa różanego wspiera kondycję naszej skóry, powodując, że staję się bardziej jędrna i młoda. Rekomendowany jest szczególnie skórze naczyniowej i z rozstępami.

Drzewo różane charakteryzują także właściwości przeciwzapalne i przeciwbólowe. A ponadto bakteriobójcze, przeciwwirusowe i przeciwgrzybiczne.

Olejek eteryczny lawendy, określanej mianem "królowej olejków" wspiera procesy odpowiedzialne za emocje. Lawenda pobudza wydzielanie serotoniny, czyli "hormonu szczęścia", ponadto wpływa na kondycję mózgu i stymuluje pamięć.

Zawarty w lawendzie linalol silnie zwalcza drobnoustroje wywołujące w naszym organizmie procesy chorobotwórcze. Oddziałuje na: Candida albicans, Escherichia coli oraz Staphylococcus. Linalol wykazuje także działanie antydepresyjne, przeciwlękowe, przeciwbólowe i uspokajające.

Olejek eteryczny lawendy charakteryzuje działanie antyseptyczne i bakteriobójcze. Lawenda idealnie reguluje poziom flory bakteryjnej naszego organizmu, przeciwdziała bólom brzucha, wspomaga produkcję soków trawiennych i zbawiennie wpływa na perystaltykę jelit.

Zdrowa i dobrze wyglądają skóra, pozytywne nastawienie każdego dnia i doskonale funkcjonujący układ pokarmowy, to możesz osiągnąć tylko z zestawem naturalnych olejków eterycznych drzewa różanego i lawendy.