Wykorzystujemy technologię plików cookies zgodnie z regulaminem.

zamknij

Urządzenie Anti-Aging

Jakich efektów można oczekiwać po systematycznym stosowaniu?

 • Poprawy wyglądu i kondycji skóry poprzez termiczna i mechaniczna pielęgnacje
 • Usprawnionej redukcji nagromadzonych i zbędnych produktów przemiany materii
 • Stymulacji tkanki łącznej do sprawniejszej regeneracji zapewnienie jej efektywnego odżywiania
 • Ograniczenia nieestetycznej opuchlizny na twarzy i usunięcia nadmiernie zalegających ilości płynów pod skóry
 • Zwiększenia jędrności i sprężystości skóry oraz wyeliminowania niedoskonałości w postaci zwiotczeń czy nieestetycznych zmarszczek
1 099,00 zł Brutto

lub zamów telefonicznie 579 154 860


Kup teraz i zapłać w ciągu 21 dni
  Szybka wysyłka

Paczka u Ciebie w 24 godziny

  Wysoka jakość

Produkty wybrane przez dietetyka

  Wielkie zniżki

W wybranych produktach

  Wysyłka za darmo

Przy zakupach od 300 zł

Oto nowa metoda na bezpieczną i intensywną pielęgnację twarzy, która pozwoli na wielokierunkową regenerację skóry i przeciwdziałanie jej niedoskonałościom. Pozbądź się nieestetycznych zmarszczek i ogranicz następstwa postępującego procesu starzenia się organizmu, które mogą spowodować zmniejszenie jędrności oraz stopniowe pogorszenie kondycji skóry. Urządzenie ZeitGard 2 Anti-Age zapewnia 3 zupełnie różne sposoby stymulacji procesów odnowy i odżywiania skóry, które w asyście kosmetyków o przemyślanej kompozycji składników zapewnią niezwykle optymalną pomoc dla twarzy praktycznie w każdym wieku! Zestaw ZeitGard 2 Anti-Age składa się z:

  • urządzenia masującego w praktycznym etui,
  • kremowego żelu nawilżającego,
  • regenerującego serum pod oczy.
  Urządzenie ZeitGard 2 jest produktem oddziałującym na skórę przy pomocy dwóch rodzajów bodźców. Pierwszym z nich są bodźce termiczne – ciepło i zimno – umożliwiające precyzyjne wprowadzenie kosmetyków pielęgnacyjnych anti-agi na obszarze całej twarzy. Początkowo skóra zostaje nagrzana do temperatury +42°, aby później zostać schłodzona do +5°. Takie działanie pozwala na aktywne otwieranie i zamykanie porów oraz odpowiednie wnikanie substancji czynnych do głębi skóry. Drugim rodzajem bodźców są fale mechaniczne o charakterze wibracji, które pozwalają na poprawę transportu substancji odżywczych, masaż tkanki łącznej oraz wspomagają oddziaływanie naturalnych mechanizmów jej odnowy. Produkt ZeitGard 2 wraz z kosmetykami jest dostosowany do każdego typu skóry i może być stosowany praktycznie w każdym wieku. Urządzenie ZeitGard 2 jest produktem oddziałującym na skórę przy pomocy dwóch rodzajów bodźców. Pierwszym z nich są bodźce termiczne – ciepło i zimno – umożliwiające precyzyjne wprowadzenie kosmetyków pielęgnacyjnych anti-agi na obszarze całej twarzy. Początkowo skóra zostaje nagrzana do temperatury +42°, aby później zostać schłodzona do +5°. Takie działanie pozwala na aktywne otwieranie i zamykanie porów oraz odpowiednie wnikanie substancji czynnych do głębi skóry. Drugim rodzajem bodźców są fale mechaniczne o charakterze wibracji, które pozwalają na poprawę transportu substancji odżywczych, masaż tkanki łącznej oraz wspomagają oddziaływanie naturalnych mechanizmów jej odnowy. Produkt ZeitGard 2 wraz z kosmetykami jest dostosowany do każdego typu skóry i może być stosowany praktycznie w każdym wieku.

Urządzenie ZeitGard 2 jest produktem oddziałującym na skórę przy pomocy dwóch rodzajów bodźców. Pierwszym z nich są bodźce termiczne – ciepło i zimno – umożliwiające precyzyjne wprowadzenie kosmetyków pielęgnacyjnych anti-agi na obszarze całej twarzy. Początkowo skóra zostaje nagrzana do temperatury +42°, aby później zostać schłodzona do +5°. Takie działanie pozwala na aktywne otwieranie i zamykanie porów oraz odpowiednie wnikanie substancji czynnych do głębi skóry. Drugim rodzajem bodźców są fale mechaniczne o charakterze wibracji, które pozwalają na poprawę transportu substancji odżywczych, masaż tkanki łącznej oraz wspomagają oddziaływanie naturalnych mechanizmów jej odnowy. Produkt ZeitGard 2 wraz z kosmetykami jest dostosowany do każdego typu skóry i może być stosowany praktycznie w każdym wieku. Jakich efektów można oczekiwać po systematycznym stosowaniu?

 • Poprawy wyglądu i kondycji skóry poprzez termiczna i mechaniczna pielęgnacje
 • Usprawnionej redukcji nagromadzonych i zbędnych produktów przemiany materii
 • Stymulacji tkanki łącznej do sprawniejszej regeneracji zapewnienie jej efektywnego odżywiania
 • Ograniczenia nieestetycznej opuchlizny na twarzy i usunięcia nadmiernie zalegających ilości płynów pod skóry
 • Zwiększenia jędrności i sprężystości skóry oraz wyeliminowania niedoskonałości w postaci zwiotczeń czy nieestetycznych zmarszczek

Kopiowanie oraz rozpowszechnianie treści serwisu (opisy, zdjęcia, grafiki, tabele, materiały graficzne i inne dane) jest zabronione. Podstawa prawna: ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

2 innych produktów w tej samej kategorii: