Wykorzystujemy technologię plików cookies zgodnie z regulaminem.

zamknij

Liposomalna witamina B12 w płynie 250ml IZEN LABS buforowana

Organis
129,00 zł Brutto

lub zamów telefonicznie 579 154 860


Kup teraz i zapłać w ciągu 21 dni
  Szybka wysyłka

Paczka u Ciebie w 24 godziny

  Wysoka jakość

Produkty wybrane przez dietetyka

  Wielkie zniżki

W wybranych produktach

  Wysyłka za darmo

Przy zakupach od 300 zł

Liposomalna witamina B12 w płynie

Wystarcza na 125 dni

Skład:

woda oczyszczona, gliceryna roślinna, fosfolipidy (z lecytyny), witamina B12 Dodatkowe informacje. Przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temp. do 25 st C, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Po otwarciu najlepiej przechowywać w lodówce.

Liposomy - ta niesamowita technologia działa dzięki naturalnemu zachowywaniu się fosfolipidów, gdy znajdują się one w roztworze wodnym w odpowiednich warunkach. Technologia liposomowa chroni witaminy przed degradacją, na przykład podczas ich przechodzenia przez surowe środowisko kwasów żołądkowych. Gdy wchłaniają się z jelita do krwi, składniki odżywcze są dostarczane do komórek, ponieważ błona komórkowa jest podobna w strukturze chemicznej do liposomów, pozwalając składniki odżywczym wejść do komórek. Dokładny mechanizm działania nie jest w pełni zrozumiały, jednak uważa się, że ponieważ błona komórkowa i liposom są do siebie bardzo podobne, błona komórkowa kanibalizuje liposom w celu jego naprawy, zaś to działanie uwalnia zamknięte substancje.

To działanie witamin liposomowych sprawia, że są one bardziej dostępne dla organizmu niż tradycyjne metody w postaci kapsułek, tabletek czy sprayów.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. Prowadzenie zdrowego trybu życia i stosowanie zrównoważonej diety są niezbędne dla zachowania dobrego stanu zdrowia. Stosowanie produktu u kobiet w ciąży, matek karmiących oraz dzieci należy skonsultować z lekarzem.

Kopiowanie oraz rozpowszechnianie treści serwisu (opisy, zdjęcia, grafiki, tabele, materiały graficzne i inne dane) jest zabronione. Podstawa prawna: ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)Zobacz także