Wykorzystujemy technologię plików cookies zgodnie z regulaminem.

zamknij

Spirulina Hawajska Pacifica, 180 tabletek, Aliness

Spirulina to jedna z najzdrowszych i pełnowartościowych roślin. W każdej tabletce aż 500 mg spiruliny! Hawajska Spirulina Pacifica® to algi pochodzące z czystych wód basenu Pacifiku Kailua-Kona na Hawajach w USA. Aliness Hawajska Spirulina Pacifica® posiada liczne międzynarodowe certyfikaty jakościowe, takie jak ISO 9002, certyfikat koszerności, certyfikat Halal, produkcji GMP oraz certyfikaty bezpieczeństwa stosowania.
53,90 zł Brutto

lub zamów telefonicznie 579 154 860


Kup teraz i zapłać w ciągu 21 dni
  Szybka wysyłka

Paczka u Ciebie w 24 godziny

  Wysoka jakość

Produkty wybrane przez dietetyka

  Wielkie zniżki

W wybranych produktach

  Wysyłka za darmo

Przy zakupach od 300 zł

WYRÓŻNIAJĄCE SIĘ cechy suplementu diety Spirulina Hawajska Pacifica, 180 tabletek:

Aliness Hawajska Spirulina Pacifica® to suplement diety algiSpirulina Pacifica pochodzące z czystych wód basenu Pacifiku Kailua-Kona(nie z CHIN!!!)na Hawajach (USA)osuszonych przy użyciu opatentowanej technologii Ocean Chill Drying™ (patent nr 5,276,977 USA)zapewniającej najwyższą jakość oraz biodostępność wszystkich składników odżywczych.Firma Cyanotech była pierwszą firmą wytwarzającą mikroalgi na świecie, która otrzymała certyfikat ISO 9001:2000 w zakresie braku pestycydów, środków chwastobójczych oraz organizmów modyfikowanych genetycznie.

Hawajska Spirulina Pacifica® posiada znacznie wyższą zawartość kluczowych składników odżywczych niż inne produkty tego typu.

Aliness Hawajska Spirulina Pacifica® posiada liczne międzynarodowe certyfikaty jakościowe, takie jak ISO 9002, certyfikat koszerności, certyfikat Halal, produkcji GMP oraz certyfikaty bezpieczeństwa stosowania. Produkt końcowy badany jest przez niezależne laboratoria w celu potwierdzenia jakości i bezpieczeństwa spożycia.

ekonomiczne opakowanie, starcza naminimummiesiącsuplementacji

nie zawiera zbędnychdodatków: barwników, konserwantów, stearynianu magnezu itp.


Działanie:


Spirulina utrzymuje prawidłowy poziom cukru.
Spirulina wzmacnia naturalne mechanizmy obronne.
Spirulina wspiera odporność organizmu.


Składniki:Spirulina Pacifica (Algi Arthrospira platensis),substancja przeciwzbrylająca: krzemionka koloidalna.


Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia:2 razy dziennie po 3 tabletki, po jedzeniu

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

180 tabletek.


Hawaje, Kailua-Kona, USA


Preparat należy przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym i ciemnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia.

Przed zastosowaniem produktu sugerujemy zapoznanie się z dokładnymi informacjami podanymi na opakowaniu lub załączonej ulotce.

MedicaLine
Ostrówiec 150
05-480 Karczew

Kopiowanie oraz rozpowszechnianie treści serwisu (opisy, zdjęcia, grafiki, tabele, materiały graficzne i inne dane) jest zabronione. Podstawa prawna: ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)