Wykorzystujemy technologię plików cookies zgodnie z regulaminem.

zamknij

Kudzu nalewka bezalkoholowa (200ml)

Lymeherbs
Nalewka bezalkoholowa Kudzu  to pomoc w:
 •  regulacji  trawienia, nadkwaśności żołądka,
 •  rzucaniu nałogów( głównie  alkoholu i nikotyny),
 •  stresie i napięciu
 •  bólach głowy, menopauzie i andropauzie, ciśnieniu tętniczym.
 •   poprawie wyglądu skóry,
 •   przypadkach inwazji patogenów obejmujących mózg i układ  nerwowy,
 •   terapii przeciwnowotworowej.
124,00 zł Brutto

lub zamów telefonicznie 579 154 860


Kup teraz i zapłać w ciągu 21 dni
  Szybka wysyłka

Paczka u Ciebie w 24 godziny

  Wysoka jakość

Produkty wybrane przez dietetyka

  Wielkie zniżki

W wybranych produktach

  Wysyłka za darmo

Przy zakupach od 300 zł

Nalewka bezalkoholowa z Kudzu to wysokiej jakości suplement diety zwierający w swoim składzie macerat glicerynowy wytworzony z korzenia Kudzu (łac. Pueraria lobata). Jak działa Kudzu nalewka bezalkoholowa ? Zasadnicze jej składniki (pueraryna, kakkalid oraz iryzolidon – metabolit kakkalidu wytwarzany przez mikroflorę jelitową, który jest silniejszy niż kakkalid) hamują TNF-α, IL-1ß, NF-κB, ERK, iNOS, PGE2, COX-2, AP-1 (białko aktywatora-1), ICAM-1, VCAM-1, E-selektynę, białko C-reaktywne (CRP)  oraz fosforylację białka 1κB-α.  Aktywują też cytokinami komórki mikrogleju i zmniejszają uszkodzenie cytokinami w OUN. Kudzu (i pueraryna) tworzą niezwykła barierę ochronną mózgu i centralnego układu nerwowego, (głównie gdy chodzi o uszkodzenia  niedokrwienno-reperfuzyjne) oraz  dla neurotoksyczności indukowanej beta-amyloidem w neuronach hipokampu, chronią mitochondria przed reaktywnymi formami tlenu (ROS) , a także stymulują regenerację nerwów obwodowych. Neuronalne receptory bólu P2X3 i P2X2 / 3, podobne do P2X7, w mózgu są hamowane przez puerarynę, dzięki czemu dobrze jest podawać kudzu z glistnikiem jaskółcze ziele. Ponadto korzeń kudzu działa silnie przeciwzapalnie w mózgu i ośrodkowym układzie nerwowym. W dużym stopniu hamuje pękanie neutrofili w mózgu, zmniejszając tym samym dynamikę autoimmunologiczną. Moduluje działanie Bax / Bcl-2 w mózgowych mitochondriach oraz hamuje kaspazę-3 i wydzielanie iNOS. Jest silnie neuroprotekcyjny podczas zaburzeń zapalnych w mózgu oraz ośrodkowym układzie nerwowym. Kudzu nalewka  jest niezrównana przeciwko kaskadom cytokinowym przy wirusowym zapaleniu mózgu, z uwagi na inwazyjność bezporoblemową podaż.  Na co działa nalewka bezalkoholowa Kudzu? Zawarte w korzeniu jadalnej rośliny Kudzu :izoflawony: pueraryna, daidzyna i daidzeina są pomocne w wielu dolegliwościach.
 • Wpływają bardzo dobrze ba regulację trawienia. obniżają nadkwaśność  - u chorych z wrzodami żołądka i dwunastnicy
 • Zmniejszają  ochotę sięgania po używki,( głównie  po alkohol i nikotynę ), pomagając w  m.in. w chorobie alkoholowej (dzięki redukcji napięcia i zmęczenia, walce ze stresem, poprawie nastroju , gdyż  stymuluje produkcję serotoniny i dopaminy).
 • Działają też  korzystnie na wiele innych stanów chorobowych – uśmierzają ból głowy, łagodzą objawy menopauzy i andropauzy, obniżają ciśnienie tętnicze.
 • Działają antyoksydacyjne i antynowotworowo, poprawiają wygląd skóry.
 • Nieodzowne do stosowania w każdym przypadku, gdy ma miejsce inwazja patogenów obejmujących mózg i układ nerwowy
Nalewka bezalkoholowa Kudzu dzięki dużej zwartości skrobii bogatej w związki zwane izoflawonoidami doskonale sprawdza się w diecie. Z uwagi na odczyn zasadowy oczyszcza organizm, reguluje apetyt. Wspomaga odchudzanie.Nie zawiera glutenu ani laktozy. Ważne!  Kudzu nalewka bezalkoholowa Znajduje się w tzw. Protokole Buhnera jako zioło przeciwwirusowe, zaliczane do naturalnym antybiotyków. Warto wiedzieć, że Kudzu jest rośliną, która rośnie dziko w Chinach, Japonii i Korei. Została przywieziona w XIX wieku  przez japońskich ogrodników do Stanów Zjednoczonych. Stała się tu wkrótce bardzo popularna -sadzono ją w ogrodach,  gdyż  jako pnącze zachwycała dużymi liśćmi i pięknymi kolorami od odcieni fioletowego  po kremowe oraz oryginalnym, intensywnym zapachem. Od tysięcy lat w Chinach i Japonii stosowano sproszkowany korzeń Kudzu w leczeniu choroby alkoholowej. Lymeherbs

 Suplement diety

Składniki: gliceryna, woda, Kudzu (Pueraria lobata) korzeń. Stężenie 1:5

 200 ml nalewki zostało wytworzone z 40 g surowca.

 Zawartość w zalecanej porcji dziennej (4,8 ml (105 kropli)): Kudzu (Pueraria lobata) korzeń - 600 mg.

 Sugerowane dzienne spożycie: spożywać do 3 razy dziennie 1,6 ml (35 kropli) produktu. Nie przekraczać maksymalnej zalecanej porcji do spożycia dziennie.

 Objętość netto: 200 ml

 Przechowywanie: produkt należy przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.

 Ostrzeżenie: nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie jest zalecany dla kobiet w ciąży i karmiących.

 

 

Zobacz także