Wykorzystujemy technologię plików cookies zgodnie z regulaminem.

zamknij

Lista produktów marki Organis

Producent zdrowej żywności Organis

Marka Organis należy aktualnie do polskiej firmy IZEN LABS, która powstała w 2019 roku. Marka jest dystrybutorem ekologicznych ziołowych mieszanek Premium. Od wielu lat zajmuje się tematem zdrowego odżywiania, zielarstwem i suplementami, które wspierają funkcjonowanie organizmu. Organis stawia na produkty pochodzenia naturalnego, cały czas poszerzając swoją wiedzę przy współpracy z zielarzem-pasjonatem. Dla marki jest ważna każda informacja związana z leczniczym działaniem ziół, gdyż wierzy, że to natura ma dla człowieka najlepsze lekarstwa, z których warto skorzystać, by ciało mogło być zdrowe, szczęśliwe i silne. 

Organis oferuje ekologiczne składniki mieszanek – każde zioło znajdujące się w preparacie pochodzi z ekologicznych upraw i jest starannie dobierane przez zielarza. Suplementy diety pochodzą od sprawdzonych dostawców, którzy zostali wyselekcjonowani w dbałości o zdrowie klientów. 

Czołowe produkty marki Organis

W naszym sklepie znajdziesz suplementy w płynie Organis, takie jak Andrographis paniculata, babkę lancetowatą czy wyciąg z czystka, które posiadają rozbite struktury cząsteczkowe (nanocząsteczki, mikrocząsteczki), dzięki czemu charakteryzują się wyższą bioprzyswajalnością, będąc szybciej dostarczonymi do organizmu.

A może szukasz naturalnych suplementów? Sprawdź pyłki pszczele, mieloną dzika różę lub spirulinę czy chlorellę pod postacią tabletek. Dzięki dbałości o proces wytwarzania, każdy preparat posiada maksymalną ilość składników odżywczych.

Masz problemy trawienne, a może twoja trzustka nie pracuje tak, jak powinna? Marka Organis przygotowała także naturalne mieszanki ziołowe, które przywrócą organizmowi zdolność do prawidłowego funkcjonowania. W naszym sklepie znajdziesz także syropy, preparaty dedykowane na nerwy, wyciągi ziołowe, witaminy i minerały – wszystko starannie wyselekcjonowane i stworzone zgodnie z tym, co chciała natura. 

Sprawdź, jak możemy pomóc ci odzyskać doskonałe samopoczucie i zdrowie razem z produktami marki Organis.

Jest 98 produktów.

Pokazano 1-12 z 98 pozycji