Wykorzystujemy technologię plików cookies zgodnie z regulaminem.

zamknij

Naturalne środki czyszczące do kuchni KUCHNIA AGD 0.75 l

CroEn HYPO

Bezpieczeństwo naturalnych środków czyszczących CroEn Hypo

  • Produkt nie stanowi zagrożenia dla środowiska. Produkt można używać podczas jedzenia i picia.
  • Produkt nie stanowi zagrożenia przy dostaniu się do oczu lub przewodu pokarmowego lecz nie jest produktem przeznaczonym do spożycia. Produkt może być używany przez kobiety w ciąży, osoby uczulone, alergików oraz wrażliwe na działanie produktów chemicznych.
  • Produkt nie posiada potencjalnych alergenów, substancji potencjalnie szkodliwych, komedogennych, konserwujących, podejrzanych o właściwości rakotwórcze ani zakazanych w Unii Europejskiej.
  • Produkt nie posiada barwników i substancji zapachowych.
24,00 zł Brutto

lub zamów telefonicznie 579 154 860


Kup teraz i zapłać w ciągu 21 dni
  Szybka wysyłka

Paczka u Ciebie w 24 godziny

  Wysoka jakość

Produkty wybrane przez dietetyka

  Wielkie zniżki

W wybranych produktach

  Wysyłka za darmo

Przy zakupach od 300 zł

  • DP-1-0091

Naturalny płyn odtłuszczający, dedykowany do sprzątania kuchni i czyszczenia sprzętów AGD. Posiada certyfikat potwierdzający brak substancji drażniących i uczulających.  Stworzony z myślą o osobach chorych przewlekle na astmę, alergię i Atopowe Zapalenie Skóry. 

Wspaniale usuwa tłuszcz i inne zabrudzenia z czyszczonych powierzchni. 

Płyn przeznaczony jest do mycia ręcznego. Po nałożeniu  na mytej powierzchni poczekajmy kilka sekund na „zwilżenie” zabrudzenia. Im poważniejsze, grubsze czy starsze powłoki brudu, tym więcej czasu potrzeba na zadziałanie. Następnie myjemy wycierając powierzchnię. Nie wymaga spłukiwania. W razie konieczności po prostu należy powtórzyć zabieg.

Z czego się składa?

Skład preparatu: woda, związki powierzchniowo czynne pochodzenia cukrowego, Cytrynian sodu, Glukonian Sodu,,Benzoesan Sodu, Alkohol Izopropylowy

Kopiowanie oraz rozpowszechnianie treści serwisu (opisy, zdjęcia, grafiki, tabele, materiały graficzne i inne dane) jest zabronione. Podstawa prawna: ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)