Wykorzystujemy technologię plików cookies zgodnie z regulaminem.

zamknij

Dom bez chemii

Czy dom bez chemii jest możliwy? Jak najbardziej! W naszym sklepie możesz zamówić naturalne środki czyszczące bez zawartości drażniących, sztucznych substancji, które u wielu osób wywołują reakcje alergiczne. Produkty nie stanowią zagrożenia dla środowiska naturalnego i często można je używać nawet podczas jedzenia i picia. Przygotowaliśmy najlepsze naturalne płyny do mycia łazienki i armatury, do podłóg, do mycia zabawek czy do prania, żebyś raz na zawsze pozbył się chemii z twojego domu. 

Jest 23 produktów.

Pokazano 1-12 z 23 pozycji

Aktywne filtry

Zastanawiasz się często nad tym, czy można dokładnie umyć podłogę, zetrzeć kurze, wyprać odzież, a nawet wyczyścić piekarnik bez użycia agresywnej, szkodliwej chemii? Poznaj naszą ofertę naturalnych środków czyszczących, które nie zawierają sztucznych, drażniących substancji szkodzących dorosłym i dzieciom. Nie są groźne dla środowiska, nie wywołują alergii i podrażnień skóry, można je używać w domu z małymi dziećmi, nawet podczas picia i jedzenia. Zachęcamy do poznania najlepszych środków czyszczących o naturalnym składzie, dzięki którym pozbędziesz się chemii z domu.

Naturalne płyny do prania

Nieodpowiednie preparaty piorące są przyczyną wielu uciążliwych alergii, dlatego zamień je na naturalne płyny, które są pozbawione zapachów, barwników, konserwantów, spieniaczy podejrzewanych o działanie rakotwórcze i innych szkodliwych substancji. Są one zamienione na naturalne składniki, z pomocą których przywrócisz czystość swoim ubraniom. Poszukaj produktów zwykłych oraz delikatnych, szczególnie polecanych dla najmłodszych.

Naturalne środki czyszczące

Nie wyobrażasz sobie czyszczenia armatury lub piekarnika bez chemicznych środków? Poznaj nasze naturalne płyny odtłuszczające, idealne do mycia sprzętów AGD i kuchni. Posiadają certyfikaty potwierdzające brak substancji uczulających i drażniących, doskonale usuwają tłuszcz i inne zabrudzenia. Naturalne płyny do mycia łazienki są w 100% bezpieczne, nie zawierają substancji zapachowych ani spieniających, doskonale usuwając osady.

Doskonale wiemy o tym, że w domu wiele powierzchni czeka na umycie, dlatego mamy dla ciebie naturalny płyn do czyszczenia kabiny, środek do czyszczenia szyb i stali nierdzewnej, a nawet naturalny płyn do mycia zabawek, które wymagają szczególnej uwagi.

Znajdziesz także naturalny płyn do naczyń do zmywarki, do mycia podłóg, a nawet skóry. Jeśli chcesz zadbać o czystość warzyw i owoców, wykorzystaj płyn marki CroEn-Hypo usuwający nawozy, glifosaty, pozostawiając je czyste, gotowe do spożycia.